Лисенчук Володимир Васильович

Дата народження: 10.06.1984
Дата загибелі: 29.05.2014
Звання: Лейтенант
Підрозділ: Спецпідрозділ "Беркут" УМВС України в Івано-Франківській області
Місце проживання: Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна
Місце загибелі: Слов’янськ, Донецька область, Україна
Сім'я: Батьки, дружина, донька (2008 р.н.), син (2013 р.н.)

У квітні 2002 р. Володимир з відзнакою закінчив Коломийське вище професійне училище №17 (за спеціальністю "Слюсар-ремонтник, електрозварювальник ручного зварювання").

З листопала 2002-го до квітня 2004 р. проходив строкову військову службу на посадах курсанта, інструктора, командира відділення Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України.

З листопада 2005 р. проходив службу в органах внутрішніх справ на посадах міліціонера та інспектора патрульної служби – кiнолога Коломийського міського вiддiлу УМВС України в Івано-Франківській області, з листопада 2008 рр. обіймав посади міліціонера-снайпера та міліціонера роти міліції особливого призначення "Беркут" УМВС України в Івано-Франківській області (з березня 2014 р. - спеціальна рота міліції УМВС України в Івано-Франківській області).

Неодноразово брав участь в забезпеченні охорони громадського порядку та громадської безпеки в м. Івано-Франківську, населених пунктах області та в операціях із затримання озброєних злочинців. Майже з самого початку війни на сході брав участь у антитерористичній операції на сході України.

Брат поїхав на схід на Паску. Поїхав захищати Україну.

Спогади рідних Володимира

Загинув поблизу Слов'янська в районі проведення АТО. Знаходився у гелікоптері Мі-8МТ Національної гвардії України, який після розвантаження харчових продуктів та проведення ротації особового складу на п'ятому блокпосту, повертаючись з району гори Карачун, зазнав обстрілу, що вівся з лісосмуги, та був підбитий.

Катастрофа, спричинена пострілом із переносного зенітного ракетного комплексу, забрала життя шістьох військовослужбовців НГУ: генерал-майора Сергея Кульчицького, полковника Сергія Бульдовича, майора Віталія Куриловича, капітана Сергія Кравченка, прапорщиків Валентина Білошкурского и Віктора Липського, и шістьох робітників спеціальної роти міліції УВС України в Івано-Франківскій області: старших лейтенантів міліції Петра Безпалька і Василя Семанюка, старшого прапорщика міліції Володимира Шарабуряка, прапорщика міліції Володимира Лисенчука, старшини міліції Петра Остапюка, старшого сержанта міліції Віктора Яков'яка.

1 червня біля будівлі обласного УМВС відправили панахиду за загиблими. 2 червня Володимир Лисенчук похований на кладовищі рідного села.

У Володимира залишились батьки, дружина Світлана та двоє маленьких діток - Діана та Віталій.

Указом Президента України № 543/2014 від 20 червня 2014 року "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу" нагороджений орденом "За мужність" I ступеня (посмертно).

Версія для друку

Показати: