Бульдович Сергій Іванович

Дата народження: 04.08.1973
Дата загибелі: 29.05.2014
Звання: Полковник
Підрозділ: 1-й резервний батальйон Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ
Місце проживання: Кіровоград, Кіровоградська область, Україна
Місце загибелі: Слов’янськ, Донецька область, Україна
Сім'я: Дружина, син (1996 р.н.)

Заступник командира з льотної підготовки в/ч №2269 Національної гвардії України полковник Сергій Бульдович з 12 по 28 квітня та з 21 по 29 травня 2014 року у якості командира екіпажу вертольота МІ-8 брав участь в антитерористичній операції на сході України.

29 травня 2014 року екіпаж виконував бойове завдання з перевезення вантажу з аеродрому "Чугуїв" до місця бойових дій на сході України. У складних умовах він здійснив посадку в районі міста Слов'янська, доставив необхідний вантаж військовослужбовцям Національної гвардії України. При наборі висоти гелікоптер потрапив під обстріл, що вівся з лісосмуги, спалахнув та почав падати. Не шкодуючи власного життя, екіпаж до останньої миті намагався врятувати бойову машину і людей , які були на борту. Не судилося, небо знову забрало найкращих. Серед них і Сергія Івановича.

Катастрофа, спричинена пострілом із переносного зенітного ракетного комплексу, забрала життя шістьох військовослужбовців НГУ: генерал-майора Сергея Кульчицького, полковника Сергія Бульдовича, майора Віталія Куриловича, капітана Сергія Кравченка, прапорщиків Валентина Білошкурского и Віктора Липського, и шістьох робітників спеціальної роти міліції УВС України в Івано-Франківскій області: старших лейтенантів міліції Петра Безпалька і Василя Семанюка, старшого прапорщика міліції Володимира Шарабуряка, прапорщика міліції Володимира Лисенчука, старшини міліції Петра Остапюка, старшого сержанта міліції Віктора Яков'яка.

Указом президента України №543/2014 від 20.06.2014р. "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу" нагороджений орденом "За мужність" І ступеня (посмертно)

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: