Задорожний Василь Богданович

Дата народження: 11.10.1965
Дата загибелі: 09.02.2015
Звання: Солдат
Позивний: "Кавказ"
Підрозділ: 1-й резервний батальйон Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ
Місце проживання: Львів, Львівська область, Україна
Місце загибелі: Логвинове, Донецька область, Україна
Сім'я: Дружина, донька, двоє онуків

Солдат резерву, водій-санітар 1-ї окремої медичної роти імені Пірогова Національної гвардії України, військовий шпиталь у центральній лікарні Артемівська.

Був активним учасником Революції Гідності, до того як пішов в АТО, постійно допомагав військовим. З літа 2014 року їздив у зону АТО як волонтер, потім в Артемівську утворили медичну роту Нацгвардії і Василь став водієм «швидкої».

9 лютого 2015 р. бригада медиків 1-ї окремої медичної роти НГУ виїхала з міста Артемівськ (Донецька область) в сторону Дебальцеве назустріч медичному екіпажу ЗСУ (солдат Анатолій Суліма та солдат Михайло Балюк), з яким зник зв'язок. Біля с. Логвинове, Артемівський район, Донецька область джип підірвався на фугасі.

Разом з Василем загинули капітан Тарас Кончевич, солдат резерву Дмитро Лагунов та солдат резерву Максим Овчарук.

25 лютого у Львові попрощались з медиками-добровольцями та поховали на Личаківському цвинтарі на полі почесних поховань №76.

Він був крутим і називав себе Кавказом...

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: