Кацабін Сергій Борисович

Дата народження: 22.04.1983
Дата загибелі: 09.02.2015
Звання: Солдат
Підрозділ: 1-й резервний батальйон Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ
Місце проживання: Козятин, Вінницька область, Україна
Місце загибелі: Логвинове, Донецька область, Україна
Сім'я: Батьки

Солдат резерву, фельдшер-фармацевт відділення медичного постачання 1-ї окремої медичної роти імені Пирогова Північного ТУ Національної гвардії України, в/ч 3001.

В дитинстві був покинутий рідною матір'ю та усиновлений сімейною парою з Козятина. Мав фельдшерську освіту, працював у лікарні швидкої допомоги фельдшером, крім того, продовжував навчання в Національному Медичному Університеті ім. О.О. Богомольця на фармацевтичному факультеті.

Учасник Революції Гідності. На початку війни був волонтером, співпрацював з медиками 2-го добровольчого батальйону НГУ, в кінці червня 2014 року чергував з ними на блокпосту №3 у Слов'янську, у серпні-вересні допомагав медикам батальйону Кульчицького на Дебальцівському «Хресті». У червні 2014 року був нагороджений Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради як лікар-волонтер. Відразу після заснування Медичної роти Пирогова, записався добровольцем.

Загинув, потрапивши у засідку ДРГ, 9 лютого 2015 року біля с. Логвинове, Артемівський район, Донецька область евакуйовуючи тяжко поранених. Загинув разом з екіпажем санітарної машини Анатолієм Сулімою та Михайлом Балюком та пораненим молодшим сержантом Олександром Кравченко.

Сергій Кацабін вважався безвісти зниклим. 21 грудня 2015 року рішенням Козятинського міськрайонного суду оголошений загиблим 9 лютого 2015 року. Впізнаний у квітні 2016 року за експертизою ДНК серед похованих на Краснопільському кладовищі невідомих Героїв України.

Указом Президента України № 103/2016 від 21 березня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: