Кончевич Тарас Григорович

Дата народження: 28.10.1979
Дата загибелі: 09.02.2015
Звання: Капітан
Позивний: "Дантист"
Підрозділ: 1-й резервний батальйон Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ
Місце проживання: Щирець, Львівська область, Україна
Місце загибелі: Логвинове, Донецька область, Україна
Сім'я: Батьки, дружина, син, донька

Капітан медичної служби, лікар 7 батальйону військової частини 3002 (Львів) Національної гвардії України.

Закінчив Львівський медичний університет імені Данила Галицького. Працював головним лікарем Звенигородської лікарні. Заступник голови Щирецької первинної організації партії «УДАР». У вересні 2014 року добровольцем вирушив у зону АТО, повернувся з пораненням. На початку січня поїхав на фронт вдруге.

9 лютого 2015 р. бригада медиків 1-ї окремої медичної роти НГУ виїхала з міста Артемівськ (Донецька область) в сторону Дебальцеве назустріч медичному екіпажу ЗСУ (солдат Анатолій Суліма та солдат Михайло Балюк), з яким зник зв'язок. Біля с. Логвинове, Артемівський район, Донецька область джип підірвався на фугасі. Тарас, який знаходився у медичному БТРі пішов на допомогу, але потрапивши під обстріл загинув.

Разом з Тарасом загинули солдат резерву Василь Задорожний, солдат резерву Дмитро Лагунов та солдат резерву Максим Овчарук.

25 лютого у Львові попрощались з медиками-добровольцями та поховали на Личаківському цвинтарі на полі почесних поховань №76.

Таким нам запам’ятається Тарас Кончевич

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: