Панченко Дмитро Миколайович

Дата народження: 06.04.1979
Дата загибелі: 29.08.2014
Звання: Солдат
Підрозділ: 3-й окремий полк спеціального призначення
Місце проживання: Ганнинське, Кіровоградська область, Україна
Місце загибелі: Червоносільське, Донецька область, Україна
Сім'я: Дружина, син (2002 р.н.) та донька (2005 р.н.)

Дмитро Панченко - санітарний інструктор розвідувальної групи спеціального призначення роти спеціального призначення. Закінчив Кіровоградський медичний коледж ім. Є.Й.Мухіна, працював фельдшером Ганнинського фельдшерсько-акушерського пункту Крупської сільської ради Кіровоградського району протягом 15 років, став справжнім фахівцем своєї справи. У 2014 році під час мобілізації Дмитро був призваний до лав Збройних Сил України та не шкодуючи себе виконував поставлене завдання. 

Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. "зеленим коридором" на дорозі поміж с. Многопілля - с. Червоносільське. Група, до якої входив Герой, вела бій з переважаючим в чисельності ворогом, у якому солдат Панченко знищив велику кількість ворога та витягнув і надав допомогу пораненим бійцям. У ході бою Дмитро Миколайович Панченко героїчно загинув. Тіло загиблого військового розпізнали за експертизою ДНК.

Кіровоградці провели в останню путь Дмитра Панченка

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Показати: