Шемегінський Михайло Михайлович

Дата народження: 28.11.1983
Дата загибелі: 06.06.2014
Звання: Старший сержант
Підрозділ: Спецпідрозділ "Беркут" УМВС України в Івано-Франківській області
Місце проживання: Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна
Місце загибелі: Слов’янськ, Донецька область, Україна
Сім'я: Батько, дружина, син (2007 р.н.)

Михайло Шемегінський родом із села Герасимів Тлумацького району. Виріс у багатодітній родині: був одним із наймолодших з-поміж дев'яти сестер і братів. Шкільні вчителі Михайла згадують його як дуже спокійного і розважливого юнака, кажуть, родина не була заможна, зате дружня.

Проживав Шемегінський в Івано-Франківську разом зі своєю сім'єю. Щоправда, останній рік його дружина працювала в Іспанії, син пішов там у перший клас. Якраз на початку літа вони мали повернутися додому. Повернулися, але живого батька і коханого вже не судилося зустріти.

Михайло загинув під Слов'янськом внаслідок мінометного обстрілу терористами блокпосту з території однієї з місцевих церков. Об'єктом обстрілу стали блокпости підрозділів МВС, які входять до складу сил Антитерористичного центру.

8 червня з правоохоронцем попрощалися в рідному селі, а 9 червня - у Івано-Франківську. Похований на міському Меморіальному кладовищі.

Указом Президента України № 543/2014 від 20 червня 2014 року "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу" нагороджений орденом "За мужність" ІІI ступеня (посмертно).

6 листопада 2014 року у школі села Герасимів відкрили меморіальну дошку на честь Михайла Шемегінського.

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: