Лисенко Сергій Петрович

Дата народження: 10.09.1977
Дата загибелі: 29.07.2014
Звання: Підполковник
Підрозділ: 3-й окремий полк спеціального призначення
Місце проживання: Коломия, Івано-Франківська область, Україна
Місце загибелі: Сніжне, Донецька область, Україна
Сім'я: Батьки, сестра, син (2005 р.н.)

Заступник командира батальйону 3-ого окремого полку спецпризначення. Випускник Одеського інституту Сухопутних військ 1999 року. Кар'єру військового починав у Криму. З 2003-го у складі частини передислокувався у Кіровоград. Спортсмен з військово-прикладних видів спорту. В зоні бойових дій провів тривалий час, виконуючи спеціальні завдання. 28 Липня під час вдалої спецоперації разом з ще чотирма побратимами врятував пілота літака СУ-25, збитого на території підконтрольній терористами, за що Президент доручив міністру оборони представити всіх бійців і пілота до нагороди.

Сергій Петрович загинув під час виконання бойового завдання у складі розвідувальної групи з порятунку пілотів збитого літака біля селища Сніжне. Вночі на території закинутої ферми поблизу села Латишев розвідгрупа потрапила в засідку, в результаті чого Сергій і ще вісім військовослужбовців загинули, інші були поранені та/або потрапили в полон.

Указом Президента України №747/2014 від 29.09.2014р. "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу" нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно)

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: