Данілов Володимир Григорович

Дата народження: 31.05.1969
Дата загибелі: 07.09.2016
Звання: Старший сержант
Позивний: "Дикий"
Підрозділ: 81-ша окрема аеромобільна бригада
Місце проживання: Богуслав, Київська область, Україна
Сім'я: Мати, дружина, четверо дітей

Старший сержант, в.о. командира взводу розвідувальної роти 81-ї окремої аеромобільної бригади.

Після школи закінчив курси за спеціальністю "тракторист-машиніст". З 17 років почав працювати трактористом в рідному селі. З 1987 по 1989 роки проходив строкову службу на посаді водія-механіка бронетранспортера. Демобілізувався зі строкової служби в званні сержанта.

Після служби працював трактористом у Хотові, водієм, охоронником. До 2014 року, останні 5 років працював трактористом в ТОВ "Богуславка Агро" в селі Хохітва Богуславського району Киівськоі області.

На фронт пішов добровольцем. 29 жовтня 2014 року підписав контракт до закінчення особливого періоду.

Починав службу в 54-му окремому розвідувальному батальйоні, потім його рота була переведена до 81-ї окремоі аеромобільноі бригади.

Один з легендарних кіборгів, обороняв Донецький аеропорт у січні - лютому 2015 року. Там був поранений, отримавши травму від вибухової хвилі. Знаходився в Харківському, потім в Чернігівському військових шпиталях, після чого був відправлений додому на реабілітацію, не закінчивши яку, знову відправився на війну. Був на позиціях в Зайцево і Кодемі.

З весни 2016 року по останній час з ротаціями знаходився на Авдіівській промзоні. Брав участь у багатьох спецопераціях.

Володимир захоплювався риболовлею та полюванням. Як кажуть про нього близкі - був тихим, домашнім, сімейним. Мріяв про те, що коли закінчить службу, присвятить своє життя сім'і та дітям.

(за матеріалами Ян Осока)

1 вересня, перебуваючи в зоні АТО, потрапив до реанімації.

Помер в результаті серцевого захворювання через розрив аорти у клініці Амосова в Києві, за кілька днів до призначеної операції.

Похований в Богуславі.

Залишилися мати, сестра, дружина та діти. Дружина Володимира - раніше волонтер БФ «Надія», військовослужбовець ЗСУ.

Під час участі в АТО був нагороджений нагрудним знаком командира 81-ї окремоі аеромобільноі бригади "За сумлінну службу" та нагрудним знаком міністерства оборони "Знак пошани".

Версія для друку

Показати: