Мединський Олег Костянтинович

Дата народження: 06.06.1968
Дата загибелі: 05.09.2016
Звання: Капітан 3 рангу
Позивний: "Вусатий"
Підрозділ: 73-й морський центр спеціальних операцій
Місце проживання: Очаків, Одеська область, Україна
Місце загибелі: Мар’їнка, Донецька область, Україна
Сім'я: Дружина, троє дітей, двоє онуків

Капітан 3 рангу ВМС Збройних Сил України, заступник командира по роботі з особовим складом 73-го морського центру спеціальних операцій, позивний «Вусатий», спортсмен і тренер.

Ветеран 73-го морського центру спеціальних операцій (Очаків), після багаторічної служби у морському спецназі звільнився в запас.

Проживав з сім'єю в Очакові. Займався спортивно-патріотичним вихованням молоді, був тренером з кіокушин-кан карате (чорний пояс ІІ дан). Засновник і президент Військово-патріотичного спортивного клубу «Майський» в Очакові, з 2006 року.

Коли почалися бойові дії на сході України, повернувся у військо, і з 2014 року перебував у зоні проведення АТО.

За два роки війни Мединський побував практично у всіх «гарячих точках», включаючи Іловайськ. В 2015 році за бойові заслуги був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

5 вересня 2016 року загинув, підірвавшись на протипіхотній міні під час виконання бойового завдання.

В Очакові попрощатися з офіцером прийшли тисячі людей. Поховали Олега в рідній Іллінці

Він був як другий батько

Вічна пам'ять герою! Командування, військова рада Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Указом Президента України від 03.07.2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Указом Президента України № 511/2016 від 19 листопада 2016 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: