Ковальчук Сергій Петрович

Дата народження: 17.08.1973
Дата загибелі: 17.08.2016
Звання: Молодший сержант
Підрозділ: 81-ша окрема аеромобільна бригада
Місце проживання: Кельменці, Чернівецька область, Україна
Місце загибелі: Авдіївка, Донецбка область, Україна
Сім'я: Мати, дружина, три доньки та син (1998 р.н., 2001 р.н., 2004 р.н. та 2008 р.н.)

Молодший сержант, командир відділення ГСАБатр 122-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї ОАеМБр.

Довгий час Сергій працював за кордоном, заробляв щоб прогодувати сім'ю, часто був у від'їзді. На зароблені гроші зміг купити і добудувати будинок, в якому жили з дружиною і чотирма дітьми.

Останнім часом Сергій працював на приватному підприємстві в рідних Кельменцях. З тривогою і співпереживанням стежив за подіями на Майдані і коли почалася війна відразу вирішив, що не відмовиться йти за призовом, незважаючи на те, що він багатодітний батько.

Призваний за мобілізацією 27 січня 2015 року. Проходив підготовку спочатку в "Десні", потім в Житомирі. Навчався з великим задоволенням, з захопленням розповідав про свій перший стрибок з парашутом. У зоні АТО служив розвідником. Після закінчення терміну уклав контракт на подальшу службу.

Загинув у день свого народження в результаті мінометного обстрілу промзони міста Авдіївка (Донецька область). До закінчення служби Сергію залишався один місяць.

Похований в смт Кельменці.

Захист Батьківщини був для Сергія справою честі…

Указом Президента України № 511/2016 від 19 листопада 2016 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: