Домашенко Олександр Олександрович

Дата народження: 28.02.1992
Дата загибелі: 09.07.2016
Позивний: "Домік"
Підрозділ: 54-та окрема механізована бригада
Місце проживання: Яготин, Київська область, Україна
Місце загибелі: Троїцьке, Луганська область, Україна

Гранатометник АГС 25-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» 54-ї ОМБр.

2003 року батьків Олександра позбавили батьківських прав, він виховувався у дитячому будинку «Віночок». Закінчив Переяслав-Хмельницький ЦПТО, в 2012 році відслужив строкову службу в 26-й артбригаді.

Мобілізований у червні 2014 року. У складі 25-го батальйону обороняв Дебальцеве. Після демобілізації в липні 2015 повернувся додому, але за кілька місяців підписав контракт на військову службу і знову пішов на фронт.

Загинув на «світлодарській дузі» противник розпочав масований артилерійський обстріл, під прикриттям якого спробував провести атаку на позиції ЗСУ поблизу села Троїцьке (Попаснянський район) Луганської області. Атаку було  відбито. У перші хвилини обстрілу загинули троє українських захисників, ще один помер від поранень, двоє у тяжкому стані, кілька легкопоранені й контужені.

Похований Олександр в Яготині

Указом Президента України №476/2016 від 27.10.2016 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: