Упоров Ігор Романович

Дата народження: 30.08.1984
Дата загибелі: 28.06.2014
Звання: Старший солдат
Підрозділ: 51-ша окрема механізована бригада
Місце проживання: Володимир-Волинський, Волинська область, Україна
Місце загибелі: Макарове, Луганська область, Україна
Сім'я: Дружина, двоє дітей (дочки 2009 р.н., 2014 р.н.)

Народився Ігор Упоров 30 серпня 1984 року у с.Залужжя. Колишній військовослужбовець миротворчого контингенту в Косово. Мобілізований у квітні 2014 року, служив командиром БМП у 51-й механізованій бригаді, що базувалась у його рідному місті.

28 червня під час бою біля села Макарове на Луганщині Ігор Упоров знаходився на БМП під час обстрілу терористами українських військових. Під час обстрілу осколок снаряду зрикошетив та потрапив бійцю під бронежилет. Ігор Упоров отримав поранення у живіт і помер під час транспортування до шпиталю. Загинув герой під час оголошеного на фронті перемир'я. Ігор Упоров не дожив декілька днів до народження другої донечки. Удома у загиблого героя залишились дружина, старша донька 5 років, та новонароджена донька, яку загиблий батько уже не побачив. Похований Ігор Упоров у рідному місті на Федорівському кладовищі 2 липня.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: