Михайлов Олег Миколайович

Дата народження: 12.11.1968
Дата загибелі: 20.07.2014
Звання: Солдат
Підрозділ: Спецпідрозділ "Сокіл" УМВС України в Донецькій області
Місце проживання: Дерно, Волинська область, Україна
Місце загибелі: Луганськ, Луганська область, Україна
Сім'я: Дружина, син

Народився Олег Михайлов у селі Дерно Ківерцівського району. Працював кінологом та старшим групи затримання у міліції, пізніше працював приватним таксистом. Захоплювався мисливством, був членом УТМР і займався розведенням мисливських собак. З початком Євромайдану брав активну участь у подіях у країні, був активістом Самооборони Майдану. З початком російської збройної агресії пішов добровольцем в батальйон «Айдар». У батальйоні служив розвідником-навідником, завдяки його діям вдалося знешкодити більше 70 сепаратистів та врятувати десятки життів наших воїнів. Боєць знаходився у групі швидкого реагування, часто за першої потреби ішов на передову, завжди знаходив у собі сили підбадьорити товаришів.

За свідченням побратимів, 20 липня 2014 року Олег Михайлов в районі Луганська потрапив у полон до сепаратистів, які спочатку катували безстрашного бійця, а потім розстріляли його. Похований Олег Михайлов у рідному селі Дерно. Для організації допомоги сім'ї загиблого бійця обласна організація Федерації мисливського собаківництва України організувала змагання мисливських собак, кошти від яких передала сім'ї загиблого.

Указом Президента України № 365/2015 від 28 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Показати: