Грицюк Михайло Михайлович

Дата народження: 05.06.1984
Дата загибелі: 22.05.2014
Звання: Солдат
Підрозділ: 51-ша окрема механізована бригада
Місце проживання: Милятин, Волинська область, Україна
Місце загибелі: Волноваха, Донецька область, Україна
Сім'я: Дружина, син (2012 р.н.), донька (2014 р.н.)

Народився Михайло Грицюк 5 червня 1984 року в селі Топилище Іваничівського району, пізніше перебрався жити у село Милятин. Походив із багатодітної родини, мав власне господарство в селі, тривалий час працював на заробітках у Польщі, мріяв побудувати власний будинок для своєї сім'ї. Призваний до збройних сил за мобілізацією в першій хвилі, служив у 51-й механізованій бригаді. Разом із підрозділом у травні 2014 року знаходився на бойовій позиції біля міста Волноваха.

Вранці 22 травня 2014 року блок-пост української армії був атакований бойовиками ДНР, які під'їхали до позицій української армії під виглядом інкасаторських машин, та почали несподіваний масований обстріл із вогнепальної зброї, у тому числі з кулеметів, мінометів, ПЗРК. В результаті обстрілу здетонував боєкомплект однієї із бойових машин, що призвело до значних людських втрат внаслідок вибуху. У цьому бою Михайло Грицюк загинув разом із 17 своїми бойовими побратимами. Похований Михайло Грицюк на кладовищі у селі Милятин.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно).

Версія для друку

Показати: