Бондарук Микола Петрович

Дата народження: 05.04.1991
Дата загибелі: 22.05.2014
Звання: Солдат
Підрозділ: 51-ша окрема механізована бригада
Місце проживання: Заріччя, Волинська область, Україна
Місце загибелі: Волноваха, Донецька область, Україна
Сім'я: Батьки

Народився Микола Бондарук 5 квітня 1991 року в селі Заріччя Володимир-Волинського району. Після закінчення загальноосвітньої школи навчався у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі, після закінчення коледжу працював електрослюсарем у Володимир-Волинській філії ПАТ «Волиньобленерго». Призваний до збройних сил за мобілізацією в першій хвилі, служив у 51-ї механізованій бригаді.

Разом із підрозділом у травні 2014 року знаходився на бойовій позиції біля міста Волноваха. Уранці між 4 та 6 годинами 22 травня 2014 року блокпост української армії атакували проросійські сепаратисти ДНР, які під'їхали до позицій української армії під виглядом інкасаторських машин та почали несподіваний масований обстріл із вогнепальної зброї, у тому числі з кулеметів, мінометів, ПЗРК. Під час обстрілу здетонував боєкомплект однієї з бойових машин, що призвело до збільшення людських втрат внаслідок вибуху. У цьому бою Микола Бондарук загинув разом із 17 своїми бойовими побратимами. Удома у загиблого воїна залишились батьки, сестра та наречена. Одружитися Микола не встиг, весілля було заплановане на осінь 2014 року. Похований Микола Бондарук на кладовищі у рідному селі Заріччя.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно).

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: