Боднар Петро Степанович

Дата народження: 10.07.1976
Дата загибелі: 28.06.2014
Звання: Солдат
Підрозділ: 95-та окрема аеромобільна бригада
Місце проживання: Панка, Чернівецька область, Україна
Місце загибелі: Карпівка, Донецька область, Україна
Сім'я: Мати, дружина, донька (2013 р.н.)

Мати Марія Боднар виховала п’ятьох дітей та дочекалася шістьох онуків. Сестра Петра Бондаря Юлія відзначила, що її брат успадкував від матері відповідальність та терплячість, яка проявилась у тому, що хлопець перебував на полі бою до кінця. Марія Михайлівна з сумом зітхає: «Пам’ятаю кожен день його життя, бо Петро найдовше з усіх дітей був біля мене – женився недавно, три роки тому, в той час як його брати та сестри вже мали родини і шукали свій шлях у житті. Безмежно любив свою донечку Анастасію».

Петро Боднар загинув 28 червня 2014 року під час обстрілу бойовиками позицій сил АТО під Слов'янськом, зокрема, з мінометів був обстріляний блокпост силовиків на перетині доріг на Слов'янськ та Красний Лиман.

БОДНАР ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Залишилася дочка Настя. Після смерті чоловіка дружина переїхала у село до батьків у Чернівецьку обл. Живуть усі разом - Настя з мамою, батьки, сестра з сім'єю. Мама Насті має вроджену ваду серця. До переїзду вона працювала на почті. Після переїзду в село роботу знайти не змогла

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Показати: