Ментус Віктор Володимирович

Дата народження: 07.06.1982
Дата загибелі: 14.06.2014
Звання: Прапорщик
Підрозділ: 25-та бригада транспортної авіації
Місце проживання: Мелітополь, Запорізька область, Україна
Місце загибелі: Луганськ, Луганська область, Україна
Сім'я: Батьки, дружина, син (2012 р.н.)

Гвардії прапорщик, старший повітряний радист 25-ї гвардійської бригади транспортної авіації, в/ч А3840 (Мелітополь).

В 2005 році закінчив Таврійську державну агротехнічну академію (нині - Таврійський державний агротехнологічний університет) міста Мелітополь.

Пізніше, Віктор пішов у авіацію по стопах свого батька, котрий також служив у військовій частині А3840 заступником командира зі зв'язку.

З весни 2014 року Віктор брав участь в Антитерористичній операції на сході України.

Близько першої години ночі 14 червня 2014 року при заході на посадку в аеропорту Луганська бойовиками був збитий військово-транспортний літак Іл-76 Повітряних Сил Збройних Сил України, який здійснював перевезення особового складу з метою ротації. Віктор був в цьому літаку. Встого загинуло 9 членів екіпажу та 40 десантників.

У Віктора залишилися батьки пенсіонери, дружина і син. Мама, Ірина Миколаївна, впоралася з важкою хворобою, але здоров'я вимагає постійної уваги. Папа, Володимир Романович, кадровий військовий, був на пенсії, але після смерті сина повернувся в ту ж військову частину щоб служити далі. Дружина, Інна ростить маленького сина, Олександра, який дуже схожий на свого батька.

Указом Президента України №543/2014 від 20.06.2014р. "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу" нагороджений орденом "Богдана Хмельницького" ІІІ ступеня (посмертно)

Версія для друку

Показати: