Порозінський Сергій Вікторович

Дата народження: 06.09.1985
Дата загибелі: 10.02.2015
Звання: Старшина
Підрозділ: 95-та окрема аеромобільна бригада
Місце проживання: Небіж, Житомирська область, Україна
Місце загибелі: Спартак, Донецька область, Україна
Сім'я: Батьки, донька (2008 р.н.)

Сергій Вікторович Порозінський народився 6 вересня 1985 року. Закінчив гірничо-екологічний факультет Житомирського державного технологічного університету.

Віктор Гнатович Порозінський, офіцер запасу, виховував своїх синів справжніми чоловіками – відповідальними, мужніми, з почуттям обов’язку. Мабуть тому і пішов Сергій до війська. Підписавши контракт, з 2007 року по 2013 рік проходив службу у територіальному управлінні прикордонної служби у званні старшини.

9 березня 2014 року Сергія призвали на військову службу до 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади, у складі якої він і захищав Україну від агресорів у зоні проведення АТО. Тут виконував обов’язки командира мінометного розрахунку. Життя молодого бійця раптово обірвалося від фатального обстрілу, коли йшли в атаку, біля села Спартак (Донецька обл.).

Поховали  Порозінський Сергій Вікторович  15 лютого у Володарськ-Волинську.

Залишалася донька Кароліна. Вихованням займається мама і бабуся. У одній квартирі живуть бабуся, мама з Кароліною, мамина сестра з дитиною і чоловіком. Мама Кароліни довший час була без роботи. Зараз влаштувалася на роботу у пекарню.

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Показати: