Харитонов Сергій Миколайович

Дата народження: 26.03.1969
Дата загибелі: 30.01.2015
Звання: Сержант
Підрозділ: 1-ша окрема танкова бригада
Місце проживання: Чернігів, Чернігівська область, Україна
Місце загибелі: Вуглегірськ, Донецька область, Україна

Сержант, головний сержант — командир міномета мінометного взводу 1-ї мотопіхотної роти 13-го окремого мотопіхотного батальйону «Чернігів-1» 1-ї окремої танкової бригади (раніше 13-й БТО «Чернігів-1»). Закінчив Чернігівське професійно-технічне училище залізничного транспорту. після проходження строкової військової служби працював у залізничному депо міста Чернігова, потім у ВАТ «Союзспецстрах». Згодом відкрив власну станцію техобслуговування автомобілів, де працював автомеханіком. На фронт пішов у вересні 2014 року.

Загинув 30 січня 2015 р. під час мінометних обстрілів взводного опорного пункту під час відбиття атаки ворожих танків на один з блок-постів в районі м. Вуглегірськ Донецької області. Після боїв під Вуглегірськом, що між Горлівкою і Дебальцевим, він пропав безвісти. Це сталося наприкінці січня. Товариші по службі розповідали, що бачили тоді тіло Сергія Харитонова серед засніженого поля. Але забрати загиблого не дозволяла ворожа артилерія. Поховали Сергія Харитонова в с. Старий Білоус.

Указом Президента України № 103/2016 від 21 березня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: