Васильєв Євген Вікторович

Дата народження: 23.10.1972
Дата загибелі: 25.09.2014
Звання: Старший лейтенант
Позивний: "Махновець"
Підрозділ: Гуляйпільський районний військовий комісаріат
Місце проживання: Гуляйполе, Запорізька область, Україна
Сім'я: Батьки, дружина, син (1996 р.н.)

У 1993 році закінчив Новосибірське вище командне училище, став командиром мотострілецького взводу. У жовтні того ж року перевівся з Росії до України, в систему Міністерства внутрішніх справ України. З 1993 по 2000 рік працював в Гуляйпільському райвідділі внутрішніх справ, потім перейшов на роботу в податкову міліцію, з якої і звільнився у червні 2003 року. Був призваний по мобілізації 18 березня для доукомплектування Гуляйпільського районного військового комісаріату.

21 серпня за розпорядженням вищого командування офіцер був направлений у відрядження в 17-ту окрему танкову бригаду, яка знаходилась в зоні АТО, для вивчення та вирішення проблем військовослужбовців, призваних за мобілізацією із Запорізької області. Загинув в результаті вибуху гранати.

Похований на Ворошиловському цвинтарі м. Гуляйполе.

Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: