Гутнік-Залужний Іван Вікторович

Дата народження: 18.12.1990
Дата загибелі: 10.08.2014
Звання: Лейтенант (посмертно)
Підрозділ: 1-й резервний батальйон Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ
Місце проживання: Запоріжжя, Запорізька область, Україна
Місце загибелі: Амвросіївка, Донецька область, Україна
Сім'я: Мати

Командир 1-го стрілецького взводу 16-ї стрілецької роти 6-го стрілецького батальйону в/ч №3033 Південного ОТО НГУ. Молодший лейтенант Іван Гутник-Залужний був призваний на військову службу за призовом по мобілізації. З перших днів служби він зарекомендував себе ініціативним, дисциплінованим військовослужбовцем, з липня виконував службово-бойові завдання в районі проведення антитерористичної операції.

10 серпня 2014 року під час виконання службово-бойового завдання у складі бойової групи Іван ніс службу поблизу населеного пункту Успенка Амвросіївського району Донецької області. Терористи здійснили напад на групу, під час бою молодший лейтенант Іван Гутник-Залужний був тяжко поранений. Медики до останнього боролися за життя офіцера, але поранення виявилося смертельним.

Указом Президента України № 651/2014 від 14 серпня 2014 р. "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України" нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: